Чудеса от храброст! „Рилецо“ все още без победа през пролетта, след 2:2 в Гоце Делчев

Отборът на Рилски Спортист продължава да бъде без победа тази пролет, след като завършиха 2:2, като гост на Пирин в Гоце Делчев.

Само добрите изяви на вратаря Марио Райчев и двете греди в самоковската врата, както и добрата игра на Виктор Младенов и Васко Киров, спасиха тима ни от  загуба.

Неврокопчани  започнаха по-добре мача , натиснаха своя съперник, но бяха попарени в 31-та минута. Тогава при опит за центриране Виктор Младенов изненада вратаря Костадин Янев и откри резултата.

Пирин изравни в 49-тата минута когато Мариян Ловков свали добре една топка и Леон Илиев изравни. След час игра обаче неостаряващия  и блестящ Васил Киров от фаул изведе Рилецо отново напред. Бившият футболист на Марек, Славия, Литекс и Локомотив Мездра и на 41 години продължава да играе силно и да бележи важни голове за отбора. До края на мача натиска на домакините стана много силен , но Грозданов удари две греди, преди да донесе точката на своя отбор в добавеното време. Преди това Росен Йорданов удари греда и за гостите от Самоков.

В отложен мач, Рилски приема отборът на Симитли в сряда 29 март, от 15 часа.